केन्द्रीय संस्करण

एकजना विदेशी साथीलाई नेपाल पठाउन मन्त्री भट्टराईको आह्वान

person explore access_timeभदौ २९, २०७६ chat_bubble_outline1
file photo

काठमाडौं– सरकारले ‘नेपाल भ्रमण वर्ष–२०२०’ लाई सफल बनाउन गैर आवासीय नेपाली संघमा आवद्ध सबै नागरिकलाई एकजना विदेशी साथीलाई नेपाल पठाउन आह्वान गरेको छ । संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उडड्यनमन्त्री योगेशकुमार भट्टराईले नेपाल भ्रमण वर्ष–२०२०’ लाई सफल बनाउन गैरआवासीय नेपाली संघमा आवद्ध सबै नागरिकलाई एकजना विदेशी साथीलाई नेपाल पठाउन आह्वान गरेका हुन् ।

उनले सो भ्रमण वर्षलाई सफल बनाउन पर्यटन दूतहरुलाई नियुक्त गरेर अघि बढने कार्य योजना पनि सार्वजनिक गरे । आईतबार सो भ्रमण वर्षलाई सफल बनाउन सरोकारवाला निकायहरुसँगको छलफलमा मन्त्री भट्टराईले सन् २०२० को जनवरीको पहिलो हप्ता सातैवटै प्रदेशबाट एक साथ सो भ्रमण वर्षको शुभारम्भ गर्ने तयारी गरिएको पनि बताए । मन्त्री भट्टराईले सो भ्रमण वर्षलाई सफल बनाउन एक महिनाभित्र त्यसको वेबसाईट तयार गरी सञ्चालन गर्ने पनि बताए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

  1. Sept. 15, 2019, 7:46 p.m. Kiran Maharjana
    मन्त्रि ज्यु NRN नेपालीहरु ले दोहोरो नेपालीनागरिकता माग गरेको कुरा के हुदैछ ??? हाम्रो माग पुरा गर्नुस् पहिला तेसपछी भ्रमन बर्ष २०२० को लागी १ जना मात्र होइन गैरआवासिय ने ५ जना बिदेशी पठाउन कोसिस् गरिन्छ !
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.