केन्द्रीय संस्करण

चट्याङ लागेर एक जनाको बारामा मृत्यु

person explore access_timeभदौ ३०, २०७६ chat_bubble_outline0

रौतहट – रौतहटको सिमाना संगै जोडिएको बारा जिल्लामा चट्याङ लागेर एक जनाको  मृत्यु भएको  छ भने एक जना घाइते भएका छन् । चट्यांग लागेर मृत्यु हुनेमा सिम्रौनगढ नगरपालिका वडा नम्बर ११ बस्ने बर्ष ४० का प्रभु साह तेली रहेको प्रहरी प्रवक्ता डिएसपी रंजित सिह राठौरले जानकारी दिए ।

 सोमवार बेलुका आफनै  उखुबारीमा पंम्पीसेटबाट पानी पटाउन गएको बेला चट्याङ लागेर मृत्यू भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाराले जनाएको छ ।   त्यसैगरी चटयाङ लागेर आर्दश कोतवाल गाँउपालिका वडा नमबर ४ कोइलीडिलका बिजय यादव घाइते भएको प्रहरी प्रवक्ता राठौरले जानकारी दिए । 

मृतक साहको शव परिक्षणका लागि जिल्ला अस्पताल कलैयामा ल्याएको र घाइतेको उपचार भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ  । 


 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.