केन्द्रीय संस्करण

६५ हजार घुस रकमसहित वन अधिकृत अख्तियारको नियन्त्रणमा

person explore access_timeअसोज २, २०७६ chat_bubble_outline0

बुटवल– नवलपरासी (सुस्ता–पश्चिम) बाट ६५ हजार घुस रकमसहित दुई जनालाई अख्तियार कार्यालय बुटवलको टोलीले आज पक्राउ गरेको छ । सब डिभिजन कार्यालय नवलपरासीका सहायक वन अधिकृत पर्शुराम चौधरी ६५ हजार घुससहित पक्राउ परेका हुन् ।

उनीसँगै वन कार्यलय रहेको भवनका घरधनी मनोजकुमार शर्मालाई पनि पक्राउ गरिएको छ । सहायक वन अधिकृत चौधरीले सेवाग्राहीको मुद्धा मिलाइदिने भन्दै रकम मागेका थिए ।

उक्त रकम घरधनीमार्फत ल्याउने क्रममा प्रकाउ गरिएको छ । उनीहरुलाई सरकारी वकिलको कार्यालय परिसरबाट पक्राउ गरिएको अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान कार्यालय बुटवलले जनाएको छ । दुवैलाई अहिले बुटवलमा राखेर बयान लिइरहेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.