केन्द्रीय संस्करण

‘तिम्रो शहर’को ट्रेलर भरपुर एक्सन

person explore access_timeअसोज ३, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– फिल्म ‘तिम्रो शहर’को ट्रेलर सार्वजनिक गरिएको छ । निर्माण युनिटले फिल्मको एक्सनका पाटो समेटेर ट्रेलर ल्याएको हो । ट्रेलरमा कलाकार अमिर गौतम, हरि हुमागाई, सुसिला थापा लगायतको एक्सन समेटिएको छ ।

निसान कस्यमको निर्देशन रहेको फिल्ममा अमिर गौतम, हरि हुमागाई, सुसिला थापा, युवराज वाइवा,लोमस पौडेल, नारायण घिमिरे लगायतको अभिनय रहेको छ । जय रसाइली र लक्ष्मी रसाइली निर्माता रहेको फिल्म ‘तिम्रो शहर’ द्धन्दात्मक कथामा निर्माण भएको बताइएको छ ।

विकास दाहालको सम्पादन, शंकर महर्जनको द्वन्द्व, सन्तोष कालिकोटीको गायन रहेको फिल्ममा यमन सुवेदीको शब्द तथा मनोजराज शिवाकोटीको संगीत समेटिएको छ ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.