केन्द्रीय संस्करण

छुट्टाछुट्टै घटनामा दुई जनाको मृत्यु

person explore access_timeअसोज ५, २०७६ chat_bubble_outline0

बुटवल । दाङ र गुल्मीमा भएका छुट्टाछुट्टै घटनामा दुई जनाको मृत्यु भएको छ ।

दाङमा एक व्यक्ति होटलमा मृत फेला परेका छन् भने गुल्मीमा खोलाले बगाएर अर्का एक जनाको मृत्यु भएको हो ।

 दाङको घोराही उपमहानगरपालिका वडा नं. १५ स्वर्गद्वारी टोलमा रहेको निशान्त तन्दुरी होटलमा शव फेला परेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङका प्रहरी उपरीक्षक विनोद विक्रम शाहले जानकारी दिए ।

शनिबार साँझ बास बस्न आएका व्यक्ति आज विहान मृत फेला परेको उनको भनाइ छ । मृत व्यक्तिको पहिचान हुन सकेको छैन । शवलाई पोष्टमार्टमको लागि राप्ती स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा लगिने प्रहरी उपरीक्षक शाहको भनाई छ ।

यता, गुल्मीमा खोलाले बगाएर एक जनाको मृत्यु भएको छ । जिल्लाको धुर्कोट गाउँपालिका वडा नम्बर–२ पिपलधारा निवासी ६४ वर्षीय भीमबहादुर कुँवर (गोरवहादुर) लाई पनाहा खोलाले बगाउँदा मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय गुल्मीका प्रहरी नायव उपरीक्षक (डिएसपी) मीनबहादुर घलेले बताए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.