केन्द्रीय संस्करण

चिनियाँ राष्ट्रपति सीले मधेशवादी दलका नेतालाई नभेटेकोमा बाबुरामको आपत्ति

person explore access_timeअसोज २६, २०७६ chat_bubble_outline0
file-photo

काठमाडौं– समाजवादी पार्टी नेपालका संघीय अध्यक्ष डा.बाबुराम भट्टराईले चीनका राष्ट्रपति सी चिनफिङसँग नभेटाएको भन्दै टिप्पणी गरेका छन् । उनले आज ट्वीट गर्दै राष्ट्रपति सीलाई मधेस केन्द्रित वा आधार भएका दलका नेताहरूसँग पनि भेटाउनुपर्ने उनले जिकिर गरेका छन् ।

उनले भनेका छन्,‘अन्यथा उत्तरी छिमेकीले हिमाल, पहाड र दक्षिण छिमेकीले मधेस र तराई मात्र हेर्ने गलत परम्परा बस्न र भावनात्मक दूरी बढ्न सक्छ ! भविष्यमा यस्ता संवेदनशीलतामा ध्यान पुगोस् !’ उनले भ्रमणको क्रममा सरकारले केही कुरामा ध्यान नपुर्याएको भन्दै टिप्प्णी गरेका छन् । नेपालका संवैधानिक राष्ट्रपतिसँग शिष्टाचार भेट मात्र गरेर सबै औपचारिक वार्ता र सहमति र समझदारी कार्यकारी प्रसंग हुनुपर्ने उनले टिप्पणी गरेका छन् ।

समाजवादीका अध्यक्ष भट्टराईलाई रात्रीभोजमा मात्र निमन्त्रणा गरेको थियो । नेकपा र काँग्रेसका अध्यक्षलाई मात्र राष्ट्रपति सीले भेटेका छन् । राष्ट्रिय दलमा रहेका समाजवादी पार्टी र राष्ट्रिय जनता पार्टीलाई समेत भेट्नुपर्ने उनको चाहना रहेको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.