केन्द्रीय संस्करण

नदीले बगाउँदा १८ वर्षीय किशोरीको मृत्यु

person explore access_timeअसोज २७, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

प्युठान- प्यूठानको झिमरुक नदीले बगाउँदा एक किशोरीको मृत्यु भएको छ । प्यूठान नगरपालिका– ७ टिकुरी बसपार्क नजिक झिमरुक नदीमा नुहाउने क्रममा आज दिउँसो प्यूठान नगरपालिका– ८ दम्ती निवासी बाबुराम केसीको १८ वर्षीय छोरी सरिता केसीको मृत्यु भएको हो ।

केसी नुहाउने क्रममा नदीले बगाएर १०० मिटर तल पु¥याएको अवस्थामा स्थानीयले उद्धार गरी प्यूठान अस्पताल पु¥याएका थिए । उनको उपचारका क्रममा मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय प्यूठानका प्रहरी नायब उपरीक्षक नरेन्द्रकुमार कार्कीले जानकारी दिए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.