केन्द्रीय संस्करण

गृहमन्त्री थापा र पर्यटनमन्त्री भट्टराईको पुत्ला दहन

person explore access_timeअसोज ३०, २०७६ chat_bubble_outline1

धनुषा– सांसद प्रमोद साहको रिहाईको माग गर्दै राजपा नेपाल धनुषाले गृहमन्त्री रामबहादुर थापा बादल र  संस्कृति पर्यटन तथा नागरिक उड्डयनमन्त्री योगेश भट्टराईैका पुत्ला दहन गरेको छ । जनकपुर विमानस्थलमा तोडफोड गरेको आरोपमा केही दिनअघि पक्राउ परेका सांसद साहको रिहाईको माग गर्दै मन्त्रीहरुको पुत्ला दहन गरिएको हो । 

त्यस्तै राजपाले सप्तरीको सदरमुकाम राजविराजमा पनि गृहमन्त्री थापाको पुत्ला दहन गरेको छ ।  यता, वीरगञ्जमा पनि राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल निकट विद्यार्थी संगठनले पनि सांसद साहको रिहाईको माग गर्दै टायर बालेर विरोध प्रदर्शन गरेको छ । सो पार्टीको विद्यार्थी संगठन राष्ट्रिय विद्यार्थी संघ पर्साले ठाकुरराम बहुमुखी ठाकुरराम बहुमुखी क्याम्पस अगाडि  टायर बालेर बिरोध प्रदर्शन गरेको हो ।

कमेन्ट

  1. Oct. 17, 2019, 9 p.m. Bishwakarma, Hemant
    yadi yaha haru ma alikati pani manawata ra shram ani ijjat cha bhane, yasta apachya ani ghinlagdo kriyakalap nagarda besh hune cha. ahile ko kanun le kasailai pani kanaun bhanda mathi chaina ra doshile sajay paunai pardacha. chahe tyo rajnaitik garne neta hosh wa saddharan aam manish. yadi ushle galati gareko cha bhane awashya u doshi ho ra ushle sajay paunai pardacha ra chanbin ko lagi sabai tyar huna parcha. tara yesta pagalpan garera rajniti party ko adhar ma faisala garne ku kam nagarau. kanun jindabad. ma thulo ho bhanne haru murdabad.
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...