केन्द्रीय संस्करण

फूलैफूलले सजिएको सहर, २२ तस्बिरमा हेरौं

person explore access_timeकात्तिक १०, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– हिन्दुहरुको महान चाड तिहार यसबेला भव्यताका साथ मनाइरहिएको छ । यमपञ्चकको तेस्रो दिन आज  कुकुरको पूजा गरी मनाइएको छ । कात्तिक कृष्ण चतुर्दशीका दिन कुकुरको पूजा गरी मीठो खान दिए यमलोकको यात्रा गर्दा यमराजको पहरेदारका रुपमा मूलढोकामा बस्ने श्याम र सबल नाम गरेका कुकुरले सहजरुपमा बाटो छोडिदिने धार्मिक विश्वास छ । फूलहरुको चाड समेत भनेर चिनिने यसबेला जताततै रंगीचंगी फूल किनबेच र साजसज्जामा मानिसहरु व्यस्त रहेका छन् । सयपत्री, गोदावरी, मखमली फूल यसबेला जताततै देख्न सकिन्छ । 


 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.