केन्द्रीय संस्करण

लता मंगेशकरको स्थिती नाजुकः फोक्सोमा संक्रमणपछि आइसीयूमा भर्ना

person explore access_timeकात्तिक २७, २०७६ chat_bubble_outline0

भारतकी चर्चित गायिका ९० वर्षीया लता मंगेशकरको स्वास्थ्य दोस्रो दिन पछि नाजुक रहेको भारतीय संचारमाध्यमले जानकारी दिएका छ । उनी आइसीयूमा भर्ना छिन् ।

सोमबार दिउँसो सास फेर्न समस्या भएपछि उनलाई मुम्बइृको ब्रीच क्यान्डी अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो । लताकी भतिजी रचनाले एक भारतीय संचार माध्यमको कुराकानीमा उनको स्थिती चिन्ताजनक भएको बताइन् । उनीमाथि औषधीले निकै ढिलो गरी काम गरिरहेको तर डाक्टरको उपचारबाट आफूहरु सन्तुष्ट भएको उनले बताएकी छिन् ।

रचनाका अनुसार उनको फोक्सोमा संक्रमण भएको छ र निमोनिया पनि भएको छ । डा. पतित समधानीले उनको उपचार गरिरहेका छन् ।

लताको पब्लिक रिलेशन टिमले उनको स्वास्थ्यबारे एक बयान जारी गरेको छ । यसमा उनको स्थिती स्थिर भइरहेको र बिस्तारै सुधार पनि भइरहेको बताइएको छ । यसमा भनिएको छ, ‘इमान्दारीपूर्वक भन्ने हो भने लताजीले रोगसँग लड्नका लागि उत्कृष्ट आँट देखाउनुभएको छ । ’ आफूहरुले लतासँग सम्बन्धित सम्पूर्ण जानकारी प्रदान गर्ने र परिवारको गोपनियताको सम्मान गर्न पनि सबैलाई आग्रह गरेका छन् ।

सोमबार लता मंगेशकरकी बहिनी आशा भोसले पनि अस्पताल पुगेकी थिइन् । बलिउड सेलिब्रिटी पनि उनको शीघ्र स्वास्थ्य लाभको कामना गरिरहेका छन् । लताले सेप्टेम्बरमा आफ्नो ९० औं जन्मदिन मनाएकी थिइन् । हिन्दी फिल्म जगतमा २५ हजार बढी गीत गाइसकेकी लताले नेपालीमा पनि थुप्रै गीत गाएकी छिन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.