केन्द्रीय संस्करण

कानुनमन्त्री यादव नै आचारसंहिता विपरीत चुनावी प्रचार–प्रसारमा

person explore access_timeमंसिर ११, २०७६ chat_bubble_outline0

जनकपुर । उपप्रधानमन्त्री एवं कानुनमन्त्री उपेन्द्र उपप्रधानमन्त्री एवं कानुनमन्त्री उपेन्द्र र प्रदेश–२ सरकारक मुख्यमन्त्री र मन्त्रीहरु  मंसिर १४ गते हुने उपनिर्वाचनमा आचारसंहिता विपरीत प्रचार–प्रसारमा उत्रिएको पाइएको छ ।

चुनाव प्रचार–प्रसारमा बहालवाला मन्त्रीहरु सहभागी हुन नपाउने निर्वाचन आयोगको आचारसंहितालाई वास्ता नगरी उपप्रधानमन्त्री एवं कानुनमन्त्री उपेन्द्रदेखि प्रदेश २ का मुख्यमन्त्री र मन्त्रीसम्म चुनावी प्रचारमा लागेको पाइएको छ ।

 प्रदेश २ सरकारले सरकारी नम्बर प्लेटसहित सरकारी सेवा  सुविधाको व्यापक दुरुपयोग हुदाँ पनि निर्वाचन आयोगले मौन समर्थन गरेको नेकपाका केन्द्रीय सदस्य रामकुमार शर्माले आरोप लगाए ।

यता निर्वाचन आयोग महोत्तरीका प्रमुख पुष्पा झाले जिल्ला निर्वाचन आयोगमा मौखिक मात्रै उजुरी आएकाले कारवाही प्रक्रियाअघि बढाउन कठिन भएको प्रतिक्रिया दिइन् । महोत्तरीको पिपरा गाउँपालिका अध्यक्ष पदमा आगामी शनिबार हुन गइरहेको उपनिर्वाचनको प्रचार सभालाई सम्बोधन गर्दै मतदातासँग मत समेत मागेका थिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.