केन्द्रीय संस्करण

रिक्सामा महिन्द्राको उल्टो लोगो टाँसेको तस्बिर पोष्ट गर्दै कम्पनीका मालिकले लेखे, ‘चालकलाई उन्नत साधन प्रदान गर्नेछौं’

person explore access_timeमंसिर १३, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo: celebsline.com

आनन्द महिन्द्राले ट्वीटरमा एक रिक्सा चालकको प्रशंसा गरेका छन् । निरज नामका प्रयोगकर्ताले एक रिक्साको तस्बिर पोष्ट गरेका थिए । यसमा रिक्साको पछाडि महिन्द्र कम्पनीको लोगो टाँसिएको थियो । आनन्दले यो तस्बिर रिट्वीट गर्दै रिक्सा चालकलाई उत्कृष्ट आवागमन साधन उपलब्ध गराउने बचन दिए । महिन्द्रा ट्वीटरमा निकै सक्रिय छन् । उनी धेरैजसो आफ्नो ट्वीटमार्फत् महिन्द्राको प्रोमोशन गर्छन् ।

महिन्द्राले ट्वीटमा भने, ‘मलाई लाग्छ कि तपाईंलाई यो रोचक लागिरहेको होला र यो साँच्चै नै निकै मज्जाको छ । विशेषगरी लोगोलाई उल्टो गरी राखिएको छ तर म रोमाञ्चित छु । एक रिक्सा चालकले पनि हामीलाई प्रेरणाको रुपमा हेरिरहेका छन् भने हामीले पनि उनलाई आवागमनका लागि नयाँ र उन्नत साधन उपलब्ध गराउनेछौं ता कि जीवनमा अघि बढ्न सकून् ।’

ट्वीटरमा महिन्द्राका ७१ लाख फलोअर्सः

महिन्द्रा ट्वीटरमा रोचक र प्रेरणादायी तस्बिर ट्वीटरमा सेयर गरिरहन्छन् । सोसल मिडियामा उनी सबैभन्दा धेरै सक्रिय व्यापारी हुन् । ट्वीटरमा उनका ७२ लाख ३९ हजार ५७ फलोअर्स छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.