केन्द्रीय संस्करण

दाङमा प्रदेशसभामा ५८ प्रतिशत, वडामा ७० प्रतिशत मत खस्यो

person explore access_timeमंसिर १४, २०७६ chat_bubble_outline0

बुटवल । दाङमा भएको उपनिर्वाचनमा अहिले ४ वजे सम्म प्रदेशसभाको लागि ५८  प्रतिशत मत खसेको छ । यस्तै घोराही उपमहानगरपालिको वडा नम्बर १६ मा ७० प्रतिशत मत खसेको जिल्ला निर्वाचन अधिकृत बुद्ध बहादर खत्रीले रातोपाटीलाई बताए । मतदान शान्तिपूर्वक भएको छ । दाङको ३ नम्वर क्षेत्र (ख) मा उत्तर कुमार वलीको सडक दुर्घटनमा मृत्यु भएपछि उपनिर्वाचन हुन लागेको हो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.