केन्द्रीय संस्करण

फिल्मी करियर समाप्त हुन लागेको खबरमाथि पोखियो विवेक ओबरोयको पीडा, भने यस्तो

person explore access_timeमंसिर १६, २०७६ chat_bubble_outline0

बलिउडमा आफ्नो करियर समाप्त हुनलागेको खबरमाथि अभिनेता विवेक ओबरोयले प्रतिक्रिया दिएका छन् । उनको जीवन र करियरको विषयमा विभिन्न कुराहरु लेखिएको तर उनी स्वभावले एक योद्धा भएको हुँदा आफूलाई यस्ता कुराबाट पार पाउन विभिन्न तरिका आउने उनले बताए ।

विवेक ओबरोयले समाचार एजेन्सी पिटिआई–भाषासँग यसबारे कुरा गर्दै भने, ‘म सायद संसारको पहिलो यस्तो व्यक्ति हुँ जोसँग उसको करियर समाप्त भएको विषयमा लेखिएको सबैभन्दा धेरै खबरको विश्व रेकर्ड छ । ‘उनको काम सिद्धिसकेको छ’, ‘अब उनी चल्दैनन्’, ‘त्यसपछि अब उनको करियर समाप्त’ । म यस्ता कुरामा हाँस्छु किनभने मलाई यस्ता कुराबाट पार पाउन आउँछ ।’

नायक विवेक ओबरोयले भने, ‘मैले अत्यधिक बेरोजगारी र अचम्मका कुराहरुको सामना गर्नुपरेको छ । सायद एकदिन म यसमाथि बायोग्राफी पनि लेख्नेछु ।’

विवेकको बलिउडमा १५ वषै लामो करियर छ तर अहिलेसम्म उनले खासै ठूलो उपलब्धि हाँसिल गर्न सकेका छैनन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.