केन्द्रीय संस्करण

महिला भलिबलको फाइनलमा नेपाल पराजित, भारतले जित्यो स्वर्ण

person explore access_timeमंसिर १७, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । १३ औं दक्षिण एशियाली खेलकूद अन्तर्गत महिला भलिबलको मंगलबार भएको फाइनलमा नेपाल भारतसँग पराजित भएको छ । हारसँगै नेपालले रजतमा चित्त बझाउन बाध्य रह्यो ।

त्रिपुरेश्वरस्थित कभर्ड हलमा भएको निकै रोमाञ्चक खेलमा भारतले नेपाललाई ३–२ को सेटमा पराजित गरेको हो । 

पहिलो सेट भारतले  २५–१७ ले जित्यो भने नेपालले दोस्रो सेट २५–२४ र तेस्रो सेट २५–२१ ले जित निकाल्न सफल भयो । चौथो सेट भने भारत २५–२०ले जित्यो भने अन्तिम सेट १५–६ को नतिजा निकाल्दै विजयी भयो । हालसँगै नेपाल इतिहास रच्नबाट चुकेको छ । 

तर साग नेपाली भलिबलको इतिहासमा यो पहिलो रजत पदक हो । यसअघि नेपाली महिला भलिबल टोलीले सागमा तीन पटक कांस्य जितेको थियो । नेपालले सन् १९९९, २००६ र २०१६ को सागमा कांस्य जितेको थियो । नेपालले सेमिफाइनलमा श्रीलंकालाई ३–० को सोझो सेटमा हराएर फाइनलमा स्थान बनाएको थियो

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.