केन्द्रीय संस्करण

एभरेष्ट बैंकले मस्तिष्क पक्षाघात स्वावलम्बन समुहलाई दियो गाडी

person explore access_timeमंसिर १९, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– एभरेष्ट बैंकले मस्तिष्क पक्षाघात स्वावलम्बन समुह नेपाललाई विद्यालय प्रयोजनकालागि गाडी हस्तान्तरण गरेको छ । 

एभरेष्ट बैंकको संस्थागत सामाजिक उत्तरदायित्व कार्यक्रमअन्तर्गत उक्त गाडी हस्तान्तरण गरिएको हो । कार्यक्रम का अध्यक्ष डा. बालगोपाल बैद्य, बैंकका तथा सदस्य गजेन्द्र कुमार न्यागी, सृष्टि जोशी माली लगाएत अन्य पदाधिकारी द्वारा गाडी हस्तान्तरण गरिएको हो ।

बैंकले स्थापना कालदेखिनै सामाजिक उत्तरदायित्व कार्यक्रमअन्तर्गत स्वास्थ्य, शिक्षा, तथा वातावरणिय संरक्षणका क्षेत्रमा विभिन्न च्यारिटी गर्दै आईरहेको एभरेष्ट बैंकका मार्केटिङ अधिकृत प्रभात गुरागाईंले जानकारी दिए ।

उक्त गाडी भक्तपुर सूर्यविनायक वडा नं. ४ स्थित चित्रपुर स्याहार केन्द्रकालागि, मस्तिष्क पक्षाघात स्वावलम्बन समुह नेपालकी सल्लाहकार डा. चन्द्रलेखा तुलाधरको अगुवाईमा मस्तिष्क पक्षाघात स्वावलम्बन समुह नेपालले भक्तपुरकै सूर्यविनायक शाखाबाट पहल गरिएको चित्रपुर स्याहार केन्द्रकी अध्यक्ष ज्योति खतिवडाले जानकारी दिइन् ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...