केन्द्रीय संस्करण

जलपरी गौरिकाको स्वर्णमा ह्याट्रिक

person explore access_timeमंसिर २२, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपालकी जलपरी गौरिका सिंहले १३ औं दक्षिण एसियाली खेलकुद (साग) मा तीनवटा स्वर्ण जित्दै नयाँ किर्तिमान बनाएकी छन् । सागमा कुनैपनि नेपाली खेलाडीले ह्याट्रिक स्वर्ण जितेको यो पहिलो पटक हो । सातदोबाटोस्थित पौडी पोखरीमा आइतबार भएको चार सय मिटर फ्रिस्टाइलमा स्वर्ण जित्दै गौरिकाले साग स्वर्णमा ह्याट्रिक गरेकी छन् ।

ओलम्पियन पौडीबाज गौरिकाले निर्धारित दुरी चार मिनेट २५.२८ सेकेन्डमा पूरा गर्दै स्वर्ण चुमेकी हुन् । यस स्पर्धामा भारतकी शिवांगी शर्माले चार मिनेट २६.२२ सेकेन्डमा दुरी पूरा गर्दै रजत जितिन् । श्रीलंकाकी खेलाडीले काँस्य हात पारिन् ।

यसअघि गौरिकाले दुई सय मिटर ब्याकस्ट्रोक र फ्रिस्टाईलमा स्वर्ण जितेकी थिइन् । साग पौडीको विभिन्न आठ स्पर्धामा सहभागी १७ बर्षीया गौरिकाले थप दुई कांस्य समेत जितेकी छन् । गौरिकाले सोमबार पनि स्वर्ण जित्ने सम्भावना छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.