केन्द्रीय संस्करण

युएचइइएमको आधिकारिक लोकार्पण, हेरौं तस्बिरमा

person explore access_timeमंसिर २९, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपालको ख्यातिप्राप्त व्यापारिक उद्योग भोईथ अन्तर्गतको कम्पनी युनाइटेड हेभी इक्युपमेन्ट एन्ड अर्थमुभर्र्सको आधिकारिक लोकापर्ण भएको छ । धुम्बाराहीमा हेडक्वार्टस रहेको यस कम्पनीको लोकापर्ण कार्यक्रम राजधानीको हायत रिजेन्सीमा आइतबार भव्यतापूर्वक सम्पन्न भएको हो ।

सन् २०१८ देखि नेपालको निर्माण क्षेत्रमा आधुनिक मसिनरीहरु भित्र्याई निर्माण कार्यहरु सहज र सुलभ बनाउँदै आएको यहिमले विश्वविख्यात कम्पनीहरु जस्तै सन्वार्ड, सिनोम्याक,नियोसेनका निर्माण उपकरणहरुः एक्साभेटर, ग्रेडर र ब्रेकर आयात गर्दै आएको छ ।


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.