केन्द्रीय संस्करण

वरियतामा प्रिन्सको अर्को फड्को

person explore access_timeपुस २९, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपालका युवा स्टार प्रिन्स दाहालले विश्व ब्याडमिन्टनको जुनियर वरियतामा एकपछि अर्को सुधार गरेका छन् । अघिलो साता १४औँ स्थानमा रहेका प्रिन्सि मङ्गलबार ११औँ स्थानमा उक्लिएका छन् ।

विश्व ब्याडमिन्टन महासंघ (बिडब्लुएफ) ले मङ्गलबार सार्वजनिक गरेको नयाँ वरियतामा प्रिन्सले तीन स्थान सुधार गर्दै ११औँ स्थानमा उक्लिएका हुन् । वरियतामा एकपछि अर्को फड्को मारिरहेका प्रिन्स अघिल्लो साता ३२औँ स्थानबाट एकैपटक १४औँ स्थानमा आएका थिए । प्रिन्सले पछिल्लो समय जुनियरमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गरिरहेका छन् ।

प्रिन्स अघिल्लो सातामात्र काठमाडौँमा सम्पन्न पे्रसिडेन्ट कप इन्टरनेसनल ब्याडमिन्टन सिरिज अन्तर्गत यू–१९ को फाइनलमा पुगेका थिए । फाइनलमा उनी भारतका मेइराबा लुवाङसँग पराजित भएका थिए ।

जुनियर विश्व वरियतामा लुवाङ तेस्रो स्थानमा छन् । जुनियर वरियताको शीर्ष स्थानमा फ्रान्सका क्रिस्टो पोपोभ छन् । चीनका लिउ लियाङ दोस्रो, भारतका मेइराबा तेस्रो, भारतकै भरुण कपुर चौथो र चीनका रेन चिङ मिन पाँचौ स्थानमा छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.