केन्द्रीय संस्करण

फिल्मनिर्माताले विवाहको प्रस्ताव गर्न यस्तो तरिका अपनाएः प्रेमिका मात्रै होइन, करोडौं मानिस जिल खाए

person explore access_timeपुस २९, २०७६ chat_bubble_outline0

आफ्नो साथीलाई विवाहका लागि प्रस्ताव गर्नु कतिका लागि जीवनको महत्वपूर्ण पलमध्येको एक हुन सक्छन् । बोस्टनका हलिउड फिल्म निर्माता ली लोक्लेरले पनि आफ्नी प्रेमिकालाई विवाहको प्रस्ताव यसरी गरेका छन्, मानौं उनी यसलाई जीवनकै अविस्मरणीय पल बनाउन चाहन्छन् । उनले फिल्म हलमा डिज्नीकी ‘स्लिपिङ ब्यूटी’ फिल्मको एउटा दृश्यलाई रिक्रिएट गरेर प्रस्ताव राखे । उक्त दृश्यमा उनले आफू र प्रेमिकालाई चित्रित गरे ।

हाई स्कूलकी साथी स्तुति डेविडलाई विवाहको प्रस्ताव राख्न ली लोक्लेरले डिसेम्बर ३० मा पूरा फिल्म हल भाडामा लिए । आफ्ना सबै साथी र परिवारका सदस्यलाई आमन्त्रित गरे । फिल्मनिर्माताले स्लिपिङ ब्यूटीको एउटा दृश्यलाई एडिट गरे र फिल्मका वास्तविक पात्र प्रिन्स फ्लिप र अरोराको साटो आफू र स्तुतीलाई राखे । फिल्ममा प्रिन्स फ्लिपले अरोरालाई सुतिरहेका बेला चुम्बन गर्छन् र घुँडा टेकेर बस्छन् ।

सीन रिक्रिएट गर्न ६ महिना लाग्योः

लीले विवाहको प्रस्तावलाई क्यामरामा कैद गर्नका लागि हलमा एउटा हिडन क्यामरा राखेका थिए । यसबाहेक, थिएटरको पर्दा नजिकै पहिलो सिट बुक गरे । उक्त भिडियोलाई उनले ९ जनवरीमा युट्युबमा सेयर गरेका थिए । अहिलेसम्म यो भिडियोलाई ४ करोड बढीले हेरिसकेका छन् । आफूलाई यो फिल्म बनाउन ६ महिनाभन्दा बढी लागेको उनले बताए ।

फ्याँकिएको औंठी समातेर स्तुतीलाई प्रस्तावः

रिक्रिएट एनिमेटेड फिल्ममा राजकुमारले मुस्कानसहित हिराको औंठीको बक्स खोल्छन् र त्यसलाई बन्द गरेर फ्याँक्छन् । त्यतिबेला ली उभिन्छन् र फ्याँकिएको बक्स समात्छन् । त्यसपछि उनी पछाडि फर्किएर स्तुतीलाई प्रस्ताव गर्छन् । उनले स्तुतीलाई सोध्छन्, ‘के तिमी मसँग जीवनभरी खुसी हुन चाहन्छौ ?’ स्तुतीले ‘हुन्छ’ भनेर जवाफ दिन्छिन् । उनले त्यसपछि हाँसेर भन्छिन्, ‘मलाई यो फिल्म हेर्दा केही गडबड भएको जस्तो लागिरहेको थियो, तर यसरी गडबड होला भनेर सोचेकी पनि थिइनँ ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.