केन्द्रीय संस्करण

बेल्जियममा ‘मिस नेपाल युरोप २०२०’ हुने

person explore access_timeपुस २९, २०७६ chat_bubble_outline0

बेल्जियम । युरोपेली महादेशको राजधानी मानिने मुलुक बेल्जियममा पहिलो पटक नेपाली युवतीहरुको सौन्दर्य प्रतियोगिता ‘मिस नेपाल युरोप २०२०’ को आयोजना हुने भएको छ । ड्रिम्स नेपाल बेल्जियमको आयोजनामा हुन लागेको प्रतियोगिता आगामी २६ जनवरीमा बेल्जिमयको लोवेन सहरमा आयोजना हुने भएको छ ।

प्रतियोगिताका लागि  विभिन्न देशहरुमा केही पहिले अडिसन भएको थियो । जसबाट १२ प्रतियोगी अन्तिम स्पर्धाका लागि छानिएका हुन् ।  ड्रिम्स नेपालकी संस्थापक तथा एनआरएनए युरोप क्षेत्रीय महिला संयोजक योगिता थापाका अनुसार बेल्जियमबाट मिला नेपाली, लुना श्रेष्ठ, सविना नेपाली र ज्योति भट्ट लगायत आयरल्यान्डबाट सङ्गीता थापा, अस्ट्रियाबाट सुशीला बोहरा, फिनल्यान्डबाट निरुषा खत्री, स्विट्जरल्यान्डबाट रोजमेरी भोटिया, नर्वेबाट श्रद्धा थापा, जर्मनीबाट आश्मा घिमिरे तथा सामु पराजुली र फ्रान्सबाट श्रीया भण्डारी फाइनलका लागि छानिएका छन् । 

प्रतियोगिताको अन्तिम स्पर्धाका बिजेताले शीर्ष उपाधि, नगद पुरस्कारका विभिन्न उपहारसमेत हात पार्नेछन् । विभिन्न शीर्षकमा उपविजेतासमेत छानिने प्रतियोगिताको शीर्ष विजेताले मिस नेपाल २०२० मा सीधै प्रवेश पाउने छन् । प्रतियोगिताको कोरियोग्राफर पूर्वमिस नेपाल सुगारिका केसी रहेकी छन् । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.