केन्द्रीय संस्करण

मच्छिन्द्रलाई शेर्पाको झट्का

person explore access_timeमाघ ३, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । सहिद स्मारक ‘ए’ डिभिजन लिग फुटबलको उपाधि दौडमा रहेको मच्छिन्द्रलाई हिमालयन शेर्पा क्लबको नमिठो झट्का लागेको छ । दशरथ रंगशाला हिलो भएका कारण शुक्रबार एन्फा कम्प्लेक्स मैदानमा भएको खेलमा मच्छिन्द्र तुलनात्मक रुपमा कमजोर शेर्पासँग २–० गोलले पराजित भयो ।

यस हार मच्छिन्द्रको उपाधि यात्रामा निकै महंगो हुने देखिएको छ । बलियो टोलीमाथि जित निकालेको शेर्पाको भने रेलिगेसन जोगिने बलियो आधार बनेको छ । जारी लिगमा शेर्पाको यो पहिलो जित हो । मच्छिन्द्रको अपराजित यात्रामा पनि पूर्णविराम लागेको छ । शेर्पाको खेल सुरु भएको पहिलो मिनेटमै मच्छिन्द्रको आत्मघाती गोल उपहार पाएको थियो ।

बल बचाउने क्रममा मच्छिन्द्रका पिटर सेटुनको प्रहार आत्मघाती गोल भएको थियो । २० औं मिनेटमा शेर्पाका विजय श्रेष्ठले गोल गर्दै टोलीको अग्रता दोब्बर बनाए । मच्छिन्द्रले बलमा पकट जमाएपनि गोल फर्काउन सकेन । शेर्पाका विजय श्रेष्ठ म्यान अफ दी म्याच भए । उनले १० हजार रुपैयाँ पुरस्कार पाए । जितसँगै सात खेलबाट सात नौं अंक बनाएको शेर्पा १० औं स्थानमा उक्लिएको छ । समान खेलबाट मच्छिन्द्रको १३ अंक छ । एक खेल कम खेलेको आर्मी १३ अंक सहित शीर्ष स्थानमा छ ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...