केन्द्रीय संस्करण

एपीएफमाथि एनआरटीको जित

person explore access_timeमाघ ५, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । स्मारक ‘ए’ डिभिजन लिग फुटबलमा आइतबार एनआरटी क्लब विजयी भएको छ । एन्फा कम्प्लेक्स मैदान सातदोबाटोमा भएको खेलमा एनआरटीले विभागीय टोली नेपाल एपीएफ क्लबलाई ३–२ गोलले हरायो । 

प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा एनआरटीलाई जिताउन आन्द्रे थेरीले २४औं, जोर्डन एनडेम्बाले ८० औं र दर्शन गुरुङले ८५औं मिनेटमा गोल गरे । एपीएफका आशिष लामाले ४१ औं र ५३ औं मिनेटमा दुई गोल गरेपनि टोलीलाई हारबाट जोगाउन सकेनन् । खेलमा एनआरटी र एपीएफ दुवैले थप गोलको अवसर गुमाएका थिए ।

एनआरटीका एरिक बिष्ट म्यान अफ दी म्याच भए । उनले १० हजार रुपैयाँ पुरस्कार पाए । जितसँगै सात खेलबाट ११ अंक बनाएको एनआरटी तालिकाको छैटौं स्थानमा उक्लिएको छ । समान खेलबाट पाँच अंक बनाएको एपीएफ १२औं स्थानमा छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...