केन्द्रीय संस्करण

परमिताको ‘दि कर्मा’ सेन्सर पास

person explore access_timeमाघ ६, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । यही माघ १७ गतेबाट सार्वजनिक प्रदर्शनको तयारीमा रहेको फिल्म ‘दि कर्मा’ सेन्सर पास भएको छ ।  चलचित्र सेन्सर बोडले फिल्मलाई पिजी सर्टिफिकेट दिँदै प्रदर्शनका लागि खुल्ला गरेको हो ।

पिजी सटिफिकेट पछि अब यो फिल्म १६ वर्षभन्दा कम उमेरका दर्शकले अभिभावकको साथ हेर्नुपर्नेछ । सेन्सर बोर्डले फिल्मको एक्सन दृश्यलाई ‘ब्लर’ गर्न पनि निर्देशन दिएको निर्माता जय राज रायले बताए । ‘सेन्सरका कर्मचारीले फिल्म मन पराएका छन्’ उनले भने ।

नेपाल र भारतको सिमा क्षेत्रमा हुने घटनामा आधारित भएर निर्माण भएको फिल्म ‘दि कर्मा’ देवकुमार श्रेष्ठले निर्देशन गरेका हुन् । जय मिडिया म्यानेजमेन्ट र श्रीत मिडिया एण्ड इन्टरटेन्मेन्टको ब्यानरमा बनेको फिल्मको कथा निर्माता जयराज आफैंले लेखेका हुन् । रायसँगै श्रीदेव बिएल र निशा खतिवडा निर्माता रहेको फिल्ममा शारदा खड्का अर्याल सह निर्माताको रुपमा रहेकी छन् ।

फिल्ममा करण वर्मा, निता ढुंगाना, परमिता आरएल राणा, बुद्धि तामाङ्ग, देवकुमार श्रेष्ठ, अनुप सक्सेना, संगीता नापित लगायतका कलाकारको अभिनय छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...