केन्द्रीय संस्करण

बलिउडका यी ‘आइटम गर्ल’, जो अभिनयमा पनि छन् सफल

person explore access_timeमाघ ८, २०७६ chat_bubble_outline0

मुम्बई । बलिउडका म्युजिक र नृत्य विश्वमा रुचाइने गरिन्छ । सायद, त्यसैले पनि होला कतपय फिल्म फ्लप भएपनि त्यसका गीतसंगीत भने सुपरहिट साबित हुने गरेका छन् ।
त्यस्ता गीतमा गरिएका आइटम नृत्य समेत चर्चामा रहने गर्दछ । ती गीतमा बलिउड नायिकाले आफ्नो सौन्दर्य र आकर्षक नृत्य मार्फत सबैलाई मोहित बनाउने गर्दछन् । आज हामी बलिउडका ४ ‘आइट गर्ल’ को चर्चा गर्दैछौ । जो आइटम का अलवा अभिनेत्रीको रुपमा पनि उत्तीकै सफल छन् ।
कट्रीना कैफ
‘बार बार देखो’, ‘इथे आ’, ‘काला चश्मा’ जस्ता आइटम मार्फत उनले आफूलाई राम्रो आइटम गर्लको डान्सरका रुपमा पनि प्रमाणीत गरेकी छन् । अभिनेत्रीको रुपमा समेत सबैको मन जित्न सफल उनी हरेक आइटम मार्फत दर्शक मोहित पार्न सफल छिन् । 
श्रद्धा कपुर 
श्रद्धालाई प्राकृतिक र एनर्जेटिक डान्सरको उपाधि कयौ पटक मिलिसकेको छ । उनले डेब्यु फिल्मबाटै आफू राम्रो आइटम डान्सर भनेर समेत प्रमाणित गरिसकेकी छन् । 
दिशा पटानी 
केही समय अगाडि रिलिज फिल्म ‘भारतमा’मा दिशाले ‘स्लो मोशन’ गीतमा सानदार डान्स मुभ देखाएकी थिइन् । सामाजिक संजालमा उनको डान्सिङ भिडियो निकै भाइरल भएको थियो । 
आलिया भट्ट 
आलिया पछिल्लो समयको बलिउडकी टप अभिनेत्री मध्यको एक हुन् । अभिनयको अलवा नृत्यमा पनि उनी जो कोहीलाई टक्कर दिन सक्छिन् ।  केही पहिले रिलिज फिलम कलंकमा उनले ‘घर मोरे परदेशिया’मा माधुरी दीक्षितका साथ नृत्य गरेकी थिइन् । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.