केन्द्रीय संस्करण

पशुपति शर्माले ‘जता नि चोर’ बोलको गीतमार्फत नेतादेखि युवासम्मलाई हाने झटारो

personaccess_timeFeb 13, 2020 chat_bubble_outline0

काठमाडौं  । लोकप्रिय गायक पशुपति शर्माको ‘जता नि चोर’ बोलको गीत सार्वजनिक भएको छ । विहीबार सार्वजनिक भएको शर्माको गीतमा देशको विथितीबारे व्यंग्य गरिएको छ । शर्माले गीतको सुरुमै राजनीतिक दलका नेतामाथि यंग्य प्रहर गरेका छन् ।

‘देशका लागि  लडौँ भन्छन् बस्यौँ भन्छन् जेलमा, आखिरिमा लड्या रैछन देशै लुट्ने खेलमा, साला–साली, काका–भतिज यिनमा इष्टमित्र, एक कति छिटै सेटिङगर्छन यनिले भित्रभित्र,’ उनको गीतमा भनिएको छ,‘ जता नि चारे चोर जति सबैलाई हाल्नैपर्छ खोर ।’ 

उनले अहिलेका शासक पनि राजा जस्तो भएको गीमार्फत बताएका छन् । साथै उनले महाराज बन्न खोजे ढोगी बस्न नसकीने भन्दै नेताहरुलाई सचेत गराएका छन् । शर्माको गीतमा काँग्रेसका स्थापक नेता स्वर्गीय बीपी कोइराला र तत्कालीन एमालेका महासचिव स्वर्गीय मदन भण्डारीका कार्यकर्तालाई पनि गीतमार्फत झटारो हानेका छन् ।

शर्माले उनीहरुले देश लुटेर खायो नभनेको कुरा गीतमा व्यक्त गरेका छन् । भ्रष्टको सातद पुस्तालाई पनि राम्रो नहोस् भनेर कुरा गीतमा भनिएको छ । शर्माले युवाको बानी व्यवहारप्रति पनि गीतमा पटाक्ष गरेका छन्  भने अन्तमा भ्रमण वर्षको प्रचार पनि गरेका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...