केन्द्रीय संस्करण

बेलायतकी महिला सांसदलाई भारत प्रवेश निषेध

person explore access_timeफागुन ५, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । भारतले बेलायतकी एक महिला सांसदलाई दिल्ली एयरपोर्टमा रोकेको छ । सोमबार बेलायतकी लेबर पार्टीकी संसद सदस्य डेबी अब्राहमलाई दिल्ली विमानस्थलमा रोकेको हो । अब्राहम कश्मीरबाट धारा ३७० हटाउने भारत सरकारको निर्णयको कटु आलोचकका रुपमा चिनिन्छिन् । विमानस्थलमा रोकेसँगै भारतले उनको भिसा समेत रद्द गरिदिएको भारतीय सञ्चारमाध्यामहरुले जनाएका छन् ।

सांसद अब्राहम कश्मीर सम्बन्धी बेलायती संसदीय समितिका अध्यक्ष पनि हुन् । दिल्ली एयरपोर्टमा रोकिएपछि प्रतिक्रिया दिँदै उनले एयरपोर्ट  अधिकारीहरूले आफ्नो भिसा किन रद्द गरियो भने कारण समेत खुलाउन नचाहेको आरोप लगाएकी छिन् । सांसद अब्राहम निजी भ्रमणमा भारत आउँदै थिइन् ।

उनी सोमबार एमिरेट्स फ्लाइटबाट दिल्ली एयरपोर्टमा आइपुगेपछि एयरपोर्टका अधिकारीहरूले उनको भिसा चेकजाँच गरेका थिए । त्यसलगत्तै उनको भिसा अस्वीकार गरिएको थियो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.