केन्द्रीय संस्करण

लेस्टरमाथि सिटीको कठिन जित

person explore access_timeफागुन ११, २०७६ chat_bubble_outline0

लेस्टर सिटीलाई हराउँदै म्यानचेस्टर सिटीले इङ्लिस प्रिमियर लिग फुटबलको दोस्रो स्थान बलियो बनाएको छ । आइतबार राति भएको प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा सिटीले लेस्टरलाई उसैको मैदानमा १–० गोलले हरायो । 

सिटीको कठिन जितमा बैकल्पिक खेलाडी ग्याब्रियल जेसस नायक बने । जेससले ८०औं मिनेटमा रियाद महारेजको पासमा गोल गरेका थिए । उनी ७७औं मिनेटमा सर्जियो अग्युरोको स्थानमा मैदान छिरेका थिए ।

घरेलु टोलीलाई दबाबमा राखेपनि सिटीलाई गोल फर्काउन अन्तिमसम्म कुर्नु परेको थियो । यसअघि ६०औं मिनेटमा सिटीले पेनाल्टीको मौका पाएपनि सदुपयोग गर्न सकेन । इकेए गुन्डोगानको कर्नरलाई लेस्टरका डेनिस पाएटले ह्यान्ड गरेपछि भिएआरको सहायतामा सिटीलाई पेनाल्टी दिईएको थिया । सर्जियो अगुइरोको उक्त पेनाल्टी प्रहारलार्ई लेस्टरका गोलरक्षक कस्पर स्केमिचेलले सजिलै विफल पारेका थिए । लेस्टर पनि घरेलु मैदानमा राम्रा अवसर गुमाउँदा हार खेप्न बाध्य भयो ।

जितसँगै दोस्रो स्थानमा रहेको साविक विजेता सिटीले २७ खेलबाट ५७ अंक बनाएको छ । तेस्रो स्थानमा रहेको लेस्टरको ५० अंक छ । एक खेल कम खेलेको लिभरपुल ७६ अंक सहित शीर्ष स्थानमा छ । आइतबार रातिनै भएको अन्य खेलमा बर्नलीले बर्नमाउथलाई ३–०, क्रिस्टल प्यालेसले न्युक्यासल युनाइटेडलाई १–० र साउथह्याम्पटनले एस्टन भिल्लालाई २–० गोलले पराजित गरेको छ । सेफिल्ड र ब्राइटनले १–१ गोलको बराबरी खेल्दै अंक बाँडेका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.