केन्द्रीय संस्करण

डर्टमन्डमा हालान्डको सनसनी

person explore access_timeफागुन ११, २०७६ chat_bubble_outline0

नर्वेका युवा स्टार अर्लिङ हालान्डले सनसनीपूर्ण प्रदर्शन गरेपछि बोरुसिया डर्टमन्डले जर्मन बुन्डेस लिगा फुटबलमा जितको लय कायम राखेको छ । शनिबार राति भएको खेलमा डर्टमन्डले वेर्डर ब्रेमेनलाई उसकै मैदानमा २–० गोलले हरायो । डर्टमन्डको जितमा हालान्ड र डान एक्सेल जागाडोउले गोल गरे । डर्टमन्डले दुवै गोल दोस्रो हाफमा गरेको थियो ।

५२औँ मिनेटमा डान एक्सेल जागाडोउले गोल गर्दै पाहुना टोलीलाई अग्रता दिलाए । डानले जाडोन सान्चोको पासमा गोल गरेका थिए । ६६औं मिनेटमा हालान्डले अचराफ हाकिमीको पासमा गोल गर्दै डर्टमन्डको अग्रता दोब्बर बनाएका थिए ।

आरबी साल्जबर्गबाट यसै  विन्टरमा डर्टमन्ड पुगेका १९ बर्षीय हालान्डले आफ्नो उच्च प्रदर्शनलाई जारी राखेका छन् । उनले बुन्डेस लिगामा मात्र ६ खेलमा नौ गोल गरिसकेका छन् । जितसँगै २३ खेलबाट ४५ अंक बनाएको डर्टमन्ड तेस्रो स्थानमा छ । डर्टमन्डसँग हारेको वेर्डर ब्रेमेन १७ अंक सहित रेलिगेसनमै छ ।

दोस्रो स्थानमा रहेको आरबी लेइपजिगको ४८ अंक छ । शनिबार राति भएको खेलमा लेइपजिगले साल्केलाई ५–० गोलले हरायो । लेइपजिगको जितमा मार्सेल सवित्जर, टिमो वेर्नर, मार्सेल हल्सटनेवर्ग, एम्गेलिनो र इमिल फोर्सबर्गले गोल गरे । जितसँगै लेइपजिगले शीर्ष स्थानमा रहेको बायर्न म्युनिखसँगको दुरी एक अंकमा झारेको छ । बायर्नको ४९ अंक छ । लेइपजिगसँग हारेको साल्के ३६ अंक सहित छैटौं स्थानमा छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...