केन्द्रीय संस्करण

‘परदेशी–२’ को शुभमुहूर्त

person explore access_timeफागुन ११, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । फिल्म ‘परदेशी–२’को शुभमुहूर्त भएको छ । ललितपुरको कार्य विनायक मन्दिरमा पूजा गर्दै फिल्मको शुभमूर्हत गरिएको हो । सो अवसरमा फिल्मका कलाकार तथा निर्माण युनिटको उपस्थिति रहेको थियो । 
‘गोर्खा पल्टन’ र ‘परदेशी’ फिल्मका लेखक, निर्देशक नारायण रायमाझीले ‘परदेशी–२’ निर्देशन गर्न लागेका हुन् । आफुले सुरुदेखि समाजको बिषयमा फिल्म बनाउदै आएकोले ‘परदेशी–२’ पनि त्यस्तै बिषयमा बनाउन लागेको निर्देशक रायमाझीले बताए । उनले सकारात्मक परिवर्तनका लागि सन्देशमूलक फिलम आफुले दिने सुनाए । भने ‘नेपाली गाउँबस्ती रित्तिएको कथामा फिल्म बन्दैछ ।’

राजेश वंशल र नारायण रायमाझीको निर्माण रहने फिल्ममा प्रशान्त तामाङ, प्रकाश सपुत, केकी अधिकारी, वर्षा शिवाकोटी, नीर शाहलगायतका कलाकारको प्रमुख भूमिका रहने छ ।  फिल्ममा रमेश पौडेल, सतिश चापागाईं, बीबी अनुरागी, नारायण रायमाझी, जय देवकोटा र प्रेमदेव गिरीका शव्द तथा बीबी अनुरागी र नारायण रायमाझीको संगीत रहने छ ।

प्रशान्त तामाङ, मिना निरौला, निशान भट्टराई, प्रताप दाश, नारायण रायमाझी, टिका पुन, देवी घर्ती, शान्तिश्री परियार र जय देवकोटाले स्वर रहेको फिल्ममा गोविन्द राई, रामजी लामिछाने र कुलमान नेपालीले नृत्य निर्देशन र अष्ट महर्जनले द्वन्द्व निर्देशन रहने छ ।

फिल्म पोखरा, पाल्पा,काठमाडौं, भारतको गोरखपुर र अमेरिकामा छायाँकन हुने कार्यक्रममा जानकारी दिइयो ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...