केन्द्रीय संस्करण

पोखराका होटलकर्मीलाई चिनियाँ भाषा तालीम

person explore access_timeफागुन १३, २०७६ chat_bubble_outline0

पश्चिमाञ्चल होटल सङ्घ पोखराको आयोजनामा होटलकर्मीलाई लक्षित गरी पोखरामा दुई महिने आधारभूत चिनियाँ भाषा तालीम सञ्चालन गरिएको छ । नेपाल पर्यटन बोर्डको सहयोगमा यही फागुन ८ गतेदेखि सञ्चालित तालीममा होटल क्षेत्रसम्बद्ध ५० सहभागी रहेको सङ्घका अध्यक्ष विकल तुलाचनले जानकारी दिए । 

कोरोना भाइरसका कारण अहिले चिनियाँ पर्यटकको आगमनमा मात्र कमी नभै विश्वभर नै भ्रमण गर्ने क्रममा मन्दी आए पनि भविष्यलाई लक्षित गरी तालीम सञ्चालन गरिएको उनले बताए। कोरोना भाइरसका कारण उत्पन्न समस्या छिट्टै समाधान हुने विश्वास व्यक्त गर्दै तुलाचनले यसले पर्यटनमा पारेको प्रभाव चाँडै नै अन्त्य हुने अपेक्षा गरिएको बताए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...