केन्द्रीय संस्करण

अख्तियारद्वारा रुपन्देहीमा दुई स्ट्रिङ अपेशन: वडा अध्यक्षदेखि उच्च उदालतका कर्मचारीसम्म पक्राउ

person explore access_timeफागुन १४, २०७६ chat_bubble_outline0

बुटवल । अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोग बुटवलले रुपन्देहीमा आज दुईवटा स्ट्रिङ अप्रेशन गरेको छ । सोही अप्रेशनबाट  रुपन्देहीमा अलग–अलग स्थानमा घुससहित वडाध्यक्ष र कर्मचारी पक्राउ परेका छन् । रुपन्देहीको सम्मरीमाई गाउँपालिका ५ का वडाध्यक्ष श्रवणकुमार यादव ७० हजार घुससहित पक्राउ परेको अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगको बुटवल कार्यालयका प्रवक्ता सुरेश भुसाल रातोपाटीलाई जानकारी दिए । चौकिल्ला सिफारिस गरिदिने भन्दै घुस लिँदै गरेको अवस्थामा यादव पक्राउ परेका हुन् ।

त्यसैगरी, उच्च सरकारी वकिलको कार्यालय बुटवलका कार्यालय सहयोगी महेन्द्र यादव १५ हजार घुससहित पक्राउ परेका छन् । बन्दीप्रत्यक्षीकरणको मुद्दामा सहजीकरण गरिदिने भन्दै सेवाग्राहीबाट घुस लिँदै गरेको अवस्थामा आज दिउँसो यादव पक्राउ परेका हुन् ।  पक्राउ परेका दुवैजनालाई अहिले बुटवल कार्यालयमा बयान लिने क्रम चलिरहेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.