केन्द्रीय संस्करण

रोनाल्डो क्वारेन्टाइनमा

person explore access_timeफागुन २९, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । विश्वभर कोरोना भाइरसको महामारीले आक्रान्त पार्दा युभेन्ट्सका सुपरस्टार क्रिस्टियानो रोनाल्डो पनि क्वारेन्टाइनमा बसेका छन् । युभेन्ट्समा रोनाल्डोका सहकर्मी ड्यानियल रुगानीलाई करोना संक्रमण भएको पुष्टि भएपछि रोनाल्डोले घरमै क्वारेन्टाइनको नियम पालना गरेर बसेको अन्तर्राष्ट्रिय सञ्चारमाध्यम डेली मेलले उल्लेख गरेको छ ।

उनी आमालाई भेट्न पोर्चुगलको मडेरा पुगेका थिए । उनी इटाली फर्कनुअघि क्वारेन्टाइमा बस्नुपर्ने भएको हो । रोनाल्डो क्वारेन्टाइनमा बसेको समाचारलाई पोर्चुगलका सञ्चारमाध्यामले पनि महत्वका साथ प्रकाशित गरेका छन् । आइतबार इन्टर मिलानलाई पराजित गरेपछि रुगााीले टोलीको सामूहिक तस्बिर समेत सार्वजनिक गरेका थिए ।

जसमा टोलीका अन्य सदस्यसँगै रोनाल्डो पनि छन् । रुगीसँगै रोनाल्डो र अन्य खेलाडीले एउटै ड्रेसिङ रुम प्रयोग गरेकाले पनि सबै खेलाडीलाई क्वारेन्टाइमा राखिनुपर्ने बताइएको छ । कोरानाका कारण इटालीमा अहिले ६ करोड भन्दा बढी मानिस प्रभावित बनेका छन् । हाल इटालियन सिरि ‘ए’ पनि रोकिएको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.