केन्द्रीय संस्करण

किशोरी अपरहण गर्ने विप्लवका १ दर्जन कार्यकर्ता प्रहरीको कब्जामा

person explore access_timeफागुन २९, २०७६ chat_bubble_outline0
सांकेतिक तस्बिर

जनकपुर । विप्लव नेतृत्वको नेकपाका कार्यकर्ताले घरबाटै अपरहण गरेरे लगिएकी एक किशोरीलाई प्रहरीले उद्धार गरेको छ । धनुषाको गणेशमान चारनाथ नगरपालिका वडा नम्बर ५ चिसापानीबाट अपरहणमा परेकी अन्दाजी १४ वर्षीय करिना मोक्तानको प्रहरी उद्धार गरेको हो ।

करिनाको उद्धार गर्दा नेकपाका १४ जना कार्याकर्तालाई पक्राउ गरिएको धनुषाका प्रहरी प्रवक्ता प्रहरी नायव उपरीक्षक रामेश्वर कार्कीले जानकारी दिए । नेकपाका कार्यकर्ताले करिनालाई बुधबार करिब ४ बजे पिकअप भ्यानमा राखेर अपरहण गरेका थिए ।

अपरहणमा संलग्नहरुलाई पक्राउ गरिएको प्रहरी नायव उपरीक्षक कार्कीले जानकारी दिए । किशोरी अपरहणमा पर्ने बितिक्कै धनुषा, सिरहा, सिन्धुली र उदयपुरको प्रहरी टोलीले अपहरणकारीहरुलाई घेरामा पारेका थिए । घेरामा पारिएको केही समयमै उनीहरुलाई उदयपुरबाट हातहतियारसहित कब्जामा लिएको कार्कीले बताए । 

उनीहरुको साथबाट ३ थान पेस्तोल, ३ राउण्ड गोली, १ थान कुकर बम र ८ थान सकेट बम समेत बरामद गरिएको उनले जानकारी दिए । पक्राउ परेका १४ जना माथि थप अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.