केन्द्रीय संस्करण

एकल गायन सुनिए डेनी

person explore access_timeचैत ४, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । सांस्कृतिक संस्थानले हरेक महिना आयोजना गर्दै आएको एकल गायन श्रृंखला ‘सुर साधना’को अठारौं श्रृंखलामा गायक तथा संगीतकार डेनी निरौला गुन्जिएका छन् ।

गीतकार चेतन कार्की, गायक तथा संगीतकार गणेश रसिक, गीतकार सुवासचन्द्र ढुंगेल, संगीतकार भुपेन्द्र रायमाझी, गायक गणेश पराजुली लगायतको उपस्थिति रहेको कार्यक्रममा डेनीले ‘म जिउँदो लाश’को बोल रहेको गीतबाट आफ्नो प्रस्तुति सुरु गरेका थिए ।

कार्यक्रममा डेनीले ‘धेरै धेरै लामो कथा’, ‘फूल दिन्छु भन्थ्यौ’, ‘लाली हुँदो रहेछ माया’ लगायतका गीत आफ्नी आमालाई समर्पण गरेर गाएका थिए ।

बहिनी झुमा निरौलाले युगल गायनमा साथ दिएको कार्यक्रममा डेनीलाई खड्ग बुढा मगर, लोकराज राई, अनुप दास, रोहित सुवेदी, दुर्गाप्रसाद खतिवडा, दीपेन्द्र बज्राचार्य, भगिरथ सुस्लिङ, सिता मैया राजचल र नरेश प्रजापतिले वाद्यवादनमा सहयोग गरेका थिए ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.