केन्द्रीय संस्करण

१८ वर्षअघि सौतेनी आमाको हत्या गरेर फरार अभियुक्त पक्राउ

person explore access_timeचैत ४, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । प्रहरीले १८ वर्षअघि सौतेनी आमाको हत्या गरेर फरार रहेका १ अभियुक्तलाई पक्राउ गरेको छ । कर्तव्य ज्यान मुद्दामा फरार धादिङ थाक्रे गाउँपालिका–६ का रणबहादुर थापालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो । केन्द्रीय अनुसान्धान ब्यूरो महाराजगञ्जबाट खटिएको प्रहरी टोलीले थापालाई धादिङको थाक्रेबाट पक्राउ गरेको छ ।

थापाले २०५८ साल माघ १४ गते सौतेनी आमा साइली थापाको घाँटी थिचेर हत्या गरेको प्रहरीको आरोप छ । उनी लामो समयसम्म काठमाडौंको टेकुमा लुकेर बसिरहेको र पछिल्लो समय धादिङस्थि आफ्नै घरमा बसिरहेको अवस्थामा पक्राउ गरिएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।    उनलाई आजै जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङमा बुझाइएको प्रहरीले जनाएको छ ।   

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.