केन्द्रीय संस्करण

बुटवल बसपार्कबाट दाजु र बहिनी बेपत्ता

person explore access_timeचैत ८, २०७६ chat_bubble_outline0

गुल्मी । गुल्मीको मुसिकोट नगरपालिका बडागाउँ मैदानका एक घरका दाजु र बहिनी  शुक्रवारदेखि बेपत्त भएएका छन् । मुसिकोट मैदान निवासी भुपेन्द्र जिसीका  १३ वर्षीय छोरा बिजय र १२ वर्षीया छोरी सिचना जिसी शुक्रवार दिउँसो ३ बजेदेखि बुटवल बसपार्कबाट बेपत्ता भएका हुन् ।

 
त्यस समयमा बुटवल  बसपार्कबाट गुल्मी मुुसकोटस्थित  घर हिडेका दाजुबहिनी अहिलेसम्म परिवारको सम्पर्कमा नआएको बुवा भुपेन्द्र जिसीले बताए । केही वर्षदेखि जिसी परिवाले बुटवलमै ज्याला मजदुरी गर्दै आएका छन् ।

 
विजय ६ महिनादेखि र सिचिना एक वर्षदेखि बुटवलमा  बाबु र आमासँगै बस्ने गरेका थिए । आफूहरु काममा गएको बेला दाजुले बहिनी लिएर हिडेको र वुटवल बसपार्कमा सानीमाले बोलाउँदा भागेर हिडेको आमा कल्पना जिसीले बताइन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...