केन्द्रीय संस्करण

अब ५ दिन शेयर बजार नखुल्ने

person explore access_timeचैत ९, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । शेयर बजार ५ दिनका लागि बन्द हुने भएको छ । नेपाल धितोपत्र बोर्डले अबको ५ कार्य दिनसम्म शेयर बजार बन्द गर्न आदेश दिने निर्णय गरेको बोर्डले जनाएको छ । 

बोर्डले सोमबारदेखि लागु हुनेगरी बजार बन्दगर्ने निर्णय गरेको हो । सो निर्णय अनुसार अबअर्को सोमबारदेखि मात्रै बजार खुलाहुनेछ । यो अप्ताको सोमकार, मंगलबार, बुधबार र बिहीबार तथा अर्को हप्ताको आइतबार बजार बन्द नै रहनेछ । 

लगानीकर्ता संघका नेताहरुले आइतबारदेखि नै बजार बन्दगर्ने माग गरे पनिधितोपत्रबोर्डले बजार बन्द गर्ने कि खुल्ला राख्ने भन्ने सम्बन्धमा निर्णय नगर्दा आइतबारको शेयर बजार खुलेको थियो । आइतबार बजार खुलेपछि लगानीकर्ता संघका पदाधिकारीहरु नेप्से, अर्थ मन्त्रालयदेखि सेबोनसम्म पुगेर बजार बन्द गर्न दवाव दिएका थिए । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.