केन्द्रीय संस्करण

युएई सरकारद्वारा ३ दिनसम्म घरबाट बाहिर ननिस्कन आह्वान

person explore access_timeचैत १३, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । युएई सरकारले आज बेलुकी ८ बजे (२६ तारिख) देखि आईतबार बिहान ६ बजे (२९ तारिख) सम्म आमनागरिकलाई घरबाट बाहिर ननिस्कन अनुरोध गरेको छ। युएई सरकारले तीन दिनसम्म सार्वजनिक स्थल, सवारी साधन र बाटोहरु औषधि पानीले सफा गर्ने (स्टेरिलाईजेसन) गर्नुपर्ने भएकोले सर्वसाधारणलाई घरभित्र रहन आग्रह गरेको हो।  

यो समयमा औषधि ,खाद्यान्न र अति आवश्यक समान  किन्न बाहेक घरबाट बाहिर ननिस्कन समेत युएई सरकारले आमनागरिकलाई आग्रह गरेको छ । यसलाई उल्लंघन गरे जेल सजाय र जरिवाना समेत हुने चेतावनी दिइएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.