केन्द्रीय संस्करण

लकडाउन बीच दिशा पाटनीले सेयर गरिन् आफ्नो सेक्सी फोटो, भइरहेकी छिन् ट्रोल

person explore access_timeचैत १३, २०७६ chat_bubble_outline0

बलिउड फिल्म अभिनेत्री दिशा पाटनीले लकडाउनबीच आफ्नो एउटा पुरानो सेक्सी फोटो सेयर गरेकी छिन् । उक्त फोटोसुट उनले एउटा बिकिनी ब्रान्डका लागि गरेकी थिइन् । फोटोमा उनी निकै बोल्ड देखिएकी छिन् । पुरानो फोटो यतिबेला सेयर गरेपछि उनी ट्रोलको शिकारसमेत भएकी छिन् ।

एकजना प्रयोगकर्ताले अक्षय कुमारको एउटा मीम सेयर गरे । यसमा लेखिएको थियो, ‘केही त लाज राख्नुहोस् हजुर, केही त लाज राख्नुहोस् ।’ यस्तै अर्का प्रयोगकर्ताले लेखे, ‘भगवानसँग नभएपछि कोरोनासँग त डराउ ।’ यस्तै अर्का प्रयोगकर्ताले लेखेका छन्, ‘सबै आजै हाल्छौ कि क्या हो, थाकिसकेँ म ।’

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌸 those were the days 🐵 #quarantinebodynotreadyyet 🐰🐰

A post shared by disha patani (paatni) (@dishapatani) on

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.