केन्द्रीय संस्करण

जनताका समस्याप्रति सरकार गम्भीर नभएको वैद्यको आरोप

person explore access_timeचैत १५, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (क्रान्तिकारी माओवादी) ले लकडाउन पछिको सृजित परिस्थितिमा सरकार गम्भीर नभएको आरोप लगाएको छ । आज सो पार्टीका महासचिव किरणले एक विज्ञप्ति जारी गर्दै कोरोना महामारीका कारण देश गम्भीर मोडबाट गुज्रिरहेको उल्लेख गर्दै तत्काल राहतका कार्यक्रम ल्याउन सरकार गम्भीर नभएको आरोप लगाएका हुन् । विज्ञप्तिमा उनले महामारीले पैदा गरेको कठिन स्थिति सहज नहुँदासम्म सर्वसाधारण जनता मारमा पर्ने भएकाले तुरुन्त आर्थिक प्याकेजका कार्यक्रममा ल्याउन आग्रह गरेका छन् । त्यस्तै उनले विदेशबाट आउने नेपालीलाई अनिवार्य रुपमा क्वारेन्टाइनमा राखी संक्रमितहरुको पहिचान गर्न समेत आग्रह गरेका छन् ।

त्यस्तै उनले सरकारसमक्ष श्रमिक र आम गरिब जनताका लागि चाहिने आधारभूत आवश्यकताहरुलाई समेत तुरुन्तै सम्बोधन गर्न आग्रह गरेका छन् । उनले भनेका छन्,‘महामारीले पैदा गरेको कठिन स्थिति सहज नहुँदासम्म विभिन्न उद्योग तथा व्यवसायमा काम गर्ने मजदुरहरु, स्वरोजगारीबाट जीवन निर्वाह गर्ने श्रमिकहरु र आम गरीब तथा अशक्त जनताका आधारभूत आवश्यकता पुरा गर्नका लागि सरकारले आर्थिक प्याकेज बनाई त्यसलाई तुरुन्त कार्यान्वयनमा लैजानुपर्छ । सरकारले खाद्यान्न, ग्यास, पानी दुध, तरकारी जस्ता आधारभूत आवश्यकताका वस्तुहरुको आपूर्तिको जिम्मेवारी समेत लिनुपर्छ ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.