केन्द्रीय संस्करण

सहमतिको सरकार बन्नुपर्ने काँग्रेसको माग छैन  ः प्रवक्ता शर्मा

person explore access_timeचैत १६, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमडौं । प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेपाली काँग्रेसले सहमतिको सरकार बन्नुपर्ने आफ्नोको माग नभएको बताएको छ । आइतबार पार्टी प्रवक्ता विश्वप्रकाश शर्माले ट्वीटमार्फत अहिलेको अवस्थामा सहमतिको सरकार बन्नुपर्ने माग पार्टीको नरहेको र यसबारे कुनै छलफल पनि नभएको बताएका हुन् ।

 वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेलले चैत १३ साँझ आफ्नो भिडिओ सन्देशमा 'संकटका बेला दुनियाँमा सहमतिको सरकार बनाउने प्रचलन रहेको र आवश्यक परे सहमतिको सरकार बनाउन सक्नुपर्छ' भनेका थिए । उनको उक्त अभिव्यक्तिपछि सहमति सरकारबारे काँग्रेसको आधिकारिक धारणा के हो भन्ने प्रश्न उठेको थिए। 

प्रवक्ता शर्माले भने, ‘सहमतिको सरकार बन्नुपर्ने काँग्रेसको माग छैन । यसबारे कुनै छलफल पनि भएको छैन।’ 

सरकारलाई सघाउनु, सुझाव र दवाव दिनु नै प्रमुख प्रतिपक्षको कर्तव्य हुने शर्माले ट्वीटरमा उल्लेख गरेका छन्। ‘सरकारमा सँगै नभएर पनि सँगै लड्न सकिन्छ,’ उनले भनेका छन्, ‘यही हो काँग्रेसको आधिकारिक धारणा।’


रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.