केन्द्रीय संस्करण

कोरोनाभाइरस विरुद्धको ग्लोबल फण्डमा स्ट्याण्डर्ड चार्टर्डको ५० मिलियन डलर सहयोग

person explore access_timeचैत १९, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– स्टयाण्डर्ड चार्टर्ड बैंकले कोरोनाभाइरस (कोभिड–१९) विरुद्ध ५० मिलियन डलर आर्थिक सहायता उपलब्ध गराउने भएको छ । बैंकले कोरोना विरुद्ध औषधि एवं अन्य मेडिकल उपकरणहरु उत्पादन गर्ने कम्पनीलाई आर्थिक सहायता दिने जनाएको हो ।

स्टयाण्डर्ड चार्टर्डको यो योजनामा कोरोनाभाइरसको महामारी नियन्त्रणको लागि आवश्यक सामग्री फार्मेसी उद्योगका उत्पादक तथा वितरक र स्वास्थ्य स्याहार प्रदायक कम्पनीहरु पर्ने बताइएको छ । बैंकले पीपीई, भेन्टिलेटर, मास्क, सेनिजाइजर र अन्य उपभोग्य सामग्री निर्माणको क्षमता बढाउन स्वयंसेवकको रुपमा काम गर्ने गैर–चिकित्सा कम्पनीलाई पनि वित्तीय सहयोग गर्ने बैंकले जनाएको छ ।

स्टयाण्डर्ड चार्टर्ड समूहले तत्काल सबैभन्दा बढी प्रभावित बजारहरुमा आपतकालिन राहतलाई सहयोग पुर्याउन २५ मिलियन डलर सहयोग गर्ने पनि जनाएको छ । र बाँकी २५ मिलियन डलर भाइरसको प्रभावबाट आर्थिक रुपमा कमजोर बनेको समुदायका लागि जाने बैंकले जनाएको छ ।

बैंकका कर्पोरेट कमर्सियल एण्ड इन्स्टिच्युसनल बैंकिङ्गका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत सिमोन कुपरले स्वास्थ्य क्षेत्रका सामग्रीको मागलाई ध्यानमा राखेर सहयोगको योजना बनाएको बताए ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.