केन्द्रीय संस्करण
फोटोफिचर

कोरोनाविरुद्धको ‘युद्ध’ : भाइरसलाई नष्ट गर्ने प्रयास (फोटोफिचर)

person explore access_timeचैत २३, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । यतिबेला सबैको चिन्ता एउटै कुरामा केन्द्रीत रहेको छ, देशलाई कोरोनाभाइरसको संक्रमणबाट कसरी जोगाउने । यसका लागि हरेक क्षेत्रले आफ्नो तर्फबाट हरसम्भव प्रयासहरु गरिरहेका छन् । अहिले कोभिड–१९ को महामारीबाट शक्ति राष्ट्रले समेत घुँडा टेकेको अवस्थालाई मध्यनजर गर्दै यसको संक्रमण व्यापक हुन नदिन देशमा लकडाउन लागू गरिएको छ । यस रोगको औषधी पत्ता नलागेको अवस्थामा मानिसहरुबीचको सम्पर्कलाई कम गर्नु नै उत्तम उपाय देखिएको छ । यसबीचमा सरकारले भाइरसको संक्रमणलाई रोक्न विभिन्न स्थानमा क्लोरिनयुक्त कीटनाषकहरु छर्कने कामलाई पनि तीव्रता दिएको छ । आइतबार मानिसहरुको धेरै भीडभाड हुने पाटन दरबार क्षेत्रमा पनि कीटनाषक छर्कने काम गरिएको छ । हेरौँ केही तस्विरहरुः

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.