केन्द्रीय संस्करण
Breaking news

जेठ ५ गतेसम्म लकडाउन लम्बियो

person explore access_timeबैशाख २४, २०७७ chat_bubble_outline1

काठमाडौं । लकडाउन जेठ ५ गतेसम्म लम्बिने भएको छ । बुधबार बसेको मन्त्रिपरिषद बैठकले आगामी जेठ ५ गतेसम्म लकडाउन लम्ब्याउने निर्णय गरेको हो । 

चैत ११ देखि सरकारले जारी गरेको लकडाउनको अवधि भोलि बिहीबार सकिँदैछ । लकडाउनकै बीच यतिबेला नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ८२ पुगेको छ । 

अन्तराष्ट्रिय तथा राष्ट्रीय हवाई उडान र सीमा नाकामा आवागमनमा लगाएको रोकलाई जेठ १८ गतेसम्म लम्ब्याउने मन्त्रिपरिषद्को बैठकले निर्णय गरेको छ । साथै बैठकले भोलि २५ गते बुद्धजयन्तीको अवसरमा साँझ ७ बजे दीप प्रज्ज्वलन गर्न पनि नागरिकहरुलाई आग्रह गरेको छ ।


रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

  1. May 6, 2020, 5:10 p.m. लोकेन्द्र कोइराला
    lockdown के को लागि थपेको सरकारको आयु बढाउने कि प्रधानमन्त्रीको स्वास्थको कारणले । 44 दिन lockdown गरेर जम्मा 13850 जनाको corona check गर्ने सरकारलाइ lockdown गर्ने अधिकार नै छैन। जनतालाइ दुख दिने यस्तो सरकार त संसारमा कतै पनि छैन होला निकम्मा सरकार मुर्दाबाद । अब जिन्दगीमा कहिले पनि communist पार्टीलाई vote हालिन्न ।
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.