केन्द्रीय संस्करण

किशोरीमाथि बलात्कार गरेको आरोपमा क्लिनिक सञ्चालक पक्राउ

person explore access_timeबैशाख २५, २०७७ chat_bubble_outline0

रौतहट । रौतहट स्थित एकजना निजी स्वास्थ्य क्लिनिकका सञ्चालक सोही क्लिनिकमा काम गर्ने किशोरीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा पक्राउ परेका छन् । जिल्लाको पश्चिमी भेग फतुवा विजयपुर वडा–४ का ५२ वर्षीय टेकबहादुर चौधरीले आफ्नै सहयोगीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा पक्राउ परेका हुन्  ।

लामो समयदेखि विजयपुर बजारमा क्लिनिक खोलेर सेवा दिँदै आएका चौधरीविरुद्ध ती किशोरीले जबरजस्ती करणी गरेको लिखित उजुुरी आएपछि मुद्दा दर्ता गरिएको ईलाका प्रहरी कार्यालय विजयपुरका प्रमुख इन्सपेक्टर चन्द्रकिशोर साहले जानकारी दिएका छन् ।

जबरदस्ती करणी मुद्दाको अनुसन्धानका लागि जिल्ला अदालत गौरले चौधरीलाई ७ दिनको म्याद दिएको जिल्ला सरकारी वकिल कार्यालयले जानकारी दिएको छ । आरोपी  चौधरी ईलाका प्रहरी कार्यालय गरुडाको हिरासतमा रहेको र अनुुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

पिडित किशोरीको उमेर १५ वर्ष रहेको र अहिले पीडक तथा पिडितको स्वास्थ परीक्षणसमेत भइसकेको ईलाका प्रहरी कार्यालय बिजयपुरले जानकारी दिएको छ ।

पिडित बालिका केही महिनाको गर्भवतिसमेत रहेको स्वास्थ परीक्षणबाट जानकारी आएको प्रहरीले जनाएको छ । आरोपी चौधरीले क्लिनिकमै बालिकालाई पटक–पटक बलात्कार गरेको पिडित परिवारले जनाएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.