केन्द्रीय संस्करण

डा.बाबुरामदेखि दीया मास्केसम्म एउटै भिडियोमा

person explore access_timeजेठ ११, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । डा. बाबुराम भट्टराई, कोमल ओलीदेखि फिल्म कलाकार, गायक गायिका, खेलाडी लगायत करिव दर्जन चर्चित ब्यक्ति एउटै भिडियोमा देखिएका छन् । गायक बिनोद बाँनियाको स्वर तथा संगीत रहेको राष्ट्रिय गीत ‘जित्छौँ हामी'मा यी सबैको अभिनय देख्न सकिन्छ ।

देश यतिबेला कोरोना र सिमा अतिक्रमनको बिरुद्ध जुधिरहेको बेला गीतले सबै पक्षमा हौसला प्रदान गर्ने गायक बाँनियाले बताए ।

गीतको शब्द संजोक बश्यालले लेखेका हुन् । गीतको भिडियो पनि बनेको छ । बिजय बश्यालको निर्देशन रहेको भिडियोमा राजनीति नेता डा.बाबुराम भट्टराई, कोमल ओली, पृथ्वीसुब्बा गुरुङ, खेलाडी अनिल गुरुङ, सिपोरा गुरुङ, साबित्री भण्डारी, कलाकार अनुप बराल, दिया मास्के, राजबल्लभ कोइराला, माओत्से गुरुङ, प्रकाश घिमिरे, निराजन प्रधान, मिलन शंकर, शाहिल खान, कवि तिर्थ श्रेष्ठ र साहित्यकार सरस्वती प्रतिक्षा लगायतको अभिनय देख्न सकिन्छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.