केन्द्रीय संस्करण

विपद् व्यवस्थापन गणको पूर्वतयारी

person explore access_timeजेठ ११, २०७७ chat_bubble_outline0

कोरोनाभाइरसको प्रकोप बढेसँगै नेपाली सेना २ नम्बर विपद व्यवस्थापन गण चितवनले व्यवस्थापनसम्बन्धी पूर्वतयारी अभ्यास गरेको छ ।

नागरिकलाई विभिन्न किसिमबाट आइपर्ने प्राकृतिक विपत्तिबाट बचाउने उद्देश्य स्वरुप गठन भएको यो गणले कोरोनाले पार्न सक्ने जोखिम र निम्त्याउने चुनौतीको मूल्यांकन गर्दै त्यसको व्यवस्थापन सम्बन्धी पूर्वतयारी अभ्यास गरेको हो  । 
चितवनको राप्ती नगरपालिका रसौलीमा रहेको यो गणले आइतबार जिल्लाका प्रशासक जनप्रतिनिधि तथा सुरक्षा अधिकारीहरुका बीच गण परिसरमा शब व्यवस्थापन सम्बन्धी डेमो प्रदर्शन गरेको छ । 

कोरोनाको प्रकोपले मानिसको ज्यानै जाने खालको अकल्पनीय घटना भएमा त्यस्तो अवस्थामा  शव कसरी  व्यवस्थापन गर्ने भन्ने  बारेमा तयारीस्वरुप डेमो प्रदर्शनी गरिएको नेपाली गणपति कर्णेल राजेन्द्र पराजुलीले जानकारी दिए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.