केन्द्रीय संस्करण

भक्तपुरका पत्रकारलाई सुरक्षा सामाग्री वितरण

person explore access_timeजेठ १३, २०७७ chat_bubble_outline0

भक्तपुर । पत्रकारहरुका लागि अत्यावश्यक स्वास्थ्य सुरक्षाका सामाग्रीहरु वितरण गरिएको छ । कोरोना भाइरसको त्रासका बीचमा पनि अग्रभागमा रहेर काम गर्ने पत्रकारहरुलाई भक्तपुरका भक्तपुर इँटा व्यवसायी संघ र भक्तपुर ट्रक व्यवसायी प्रालिले संयुक्त रुपमा मंगलबार ती सामाग्री प्रदान गरेका हुन् ।

संघको कार्यालयमा आयोजना गरेर जिल्लाका ४७ जना पत्रकारलाई एक थान पिपिई (सुरक्षा कवच), दुई थान एन नाईन्टी फाइभ मास्क र एक थान स्यानेटाइजर वितरण गरिएको हो । कार्यक्रममा भक्तपुर इँटा व्यवसायी संघका अध्यक्ष नातीभाई ह्योम्बाले कोरोना संक्रमणको जोखिममा अग्रभागमा रहेर काम गर्ने सञ्चारकर्मीलाई सुरक्षित गर्नुपर्ने दायित्व सम्झेर सुरक्षाका सामाग्रीहरु प्रदान गरिएको बताए ।

कार्यक्रममा नेपाल पत्रकार महासंघका भक्तपुरका अध्यक्ष पुष्करराज बुढाथोकीले कोरोनाको जोखिममा कतिपय क्रियासिल पत्रकारहरु कार्यक्षेत्र मै खटिएर काम गर्नुपरेको र राज्यले पत्रकारको हकहितका लागि केही नगरेको गुनासो गरे ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.