केन्द्रीय संस्करण

वीरगञ्जका ४ जना कोरोना संक्रमित निको भएर घर फर्किए

person explore access_timeजेठ १४, २०७७ chat_bubble_outline0

नारायणी अस्पताल कोरोना विषेश अस्थायी अस्पताल गण्डक बाट ८ बजे ४ जना डिस्चार्ज भएका छन् । जसमा २ जना महिला २ जना पुरुष रहेको मेसु मदन उपाध्यायले जानकारी दिए । योसँगै वीरगञ्ज महानगरपालिका वडा ३ का १०३ जनामा ९८ जना डिस्चार्ज भएका छन् ।

नारायणी अस्पताल कोरोना विषेश अस्थायी अस्पताल गण्डकमा ५ जना मात्र रहेका छन् ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.